Wiadomości

Policyjna para na ślubnym kobiercu

Data publikacji 30.08.2021

W minioną sobotę w związek małżeński wstąpiła para funkcjonariuszy komendy z Grudziądza. Świetności uroczystości dodała honorowa asysta policyjna.

W sobotnie popołudnie (28.08.2021) w związek małżeński wstąpiła Natalia i Łukasz - funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji z Grudziądza. Uroczystość kościelna odbyła się w kościele pod wezwaniem Stanisława Biskupa i Męczennika w Grudziądzu. Łukasz w policyjnym mundurze powiedział Natalii „Tak”. Ślub miał wyjątkową oprawę bo ceremonia odbyła się w obecności koleżanek i kolegów w mundurach. Policjanci udzielili nowożeńcom honorowej asysty w trakcie wyjścia z kościoła. To z pewnością wielka atrakcja dla gości, ale przede wszystkim wyraz szacunku dla policyjnego munduru i wykonywanego zawodu.

Oboje służą w Wydziale Prewencji grudziądzkiej jednostki. Jak sami podkreślą są z tego powodu dumni. Praca w policji daje im dużo satysfakcji. Jest to także ważny element ich życia osobistego, dlatego zadecydowali, że tak ważną życiową decyzję Łukasz podejmie w mundurze.

Policyjnym nowożeńcom życzymy wszelkiej pomyślności na nowej drodze życia.


podkom. Robert Szablewski

Powrót na górę strony