Wiadomości

Podsumowanie roku 2017 w Komendzie Miejskiej Policji w Grudziądzu

Data publikacji 11.01.2018

W Komendzie Miejskiej Policji w Grudziądzu odbyło się podsumowanie roczne. Wzięli w nim udział Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Marcin Woźniak, Komendant Miejski Policji w Grudziądzu insp. Dariusz Knoff, Pierwszy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Grudziądzu mł. insp. Tomasz Szczygieł, prezydent miasta Robert Malinowski, starosta Edmund Korgol, Prokurator Rejonowy Agnieszka Reniecka oraz naczelnicy wydziałów i osoby na kierowniczych stanowiskach.

Dzisiaj (11.01.2018) na sali odpraw grudziądzkiej jednostki odbyło się podsumowanie roku 2017r. Głównym tematem spotkania była analiza wyników w odniesieniu do jednostek garnizonu kujawsko-pomorskiego.

Wzięli w nim udział Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Marcin Woźniak, Komendant Miejski Policji w Grudziądzu insp. Dariusz Knoff, Pierwszy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Grudziądzu mł. insp. Tomasz Szczygieł, prezydent miasta Robert Malinowski, Prokurator Rejonowy Agnieszka Reniecka oraz naczelnicy wydziałów i osoby na kierowniczych stanowiskach.

Podczas spotkania omówione zostały wyniki jednostki w poszczególnych kategoriach przestępstw. Policjanci usłyszeli wiele słów uznania i podziękowania od Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy, między innymi za wzrastającą wykrywalność przestępstw w mieście. Podziękowania padły również od prezydenta Malinowskiego, który obiecał, że w dalszym ciągu swoimi działaniami będzie wspomagać i wspierać grudziądzką jednostkę Policji.

Powrót na górę strony